TOP 5 PRAVIDIEL PRE VAŠU SPÁLŇU

Ing.arch.Monika Jakubcová

Objavte, ako úpravou spálne podporíte vaše vzťahy, lásku a harmóniu.

  • Ako si pomocou Feng Shui podporíte šťastie a lásku vo vašich vzťahoch?

  • Ako si nepritiahnuť problémy do vašich vzťahov? ... 3 tabu pre lásku

  • Malý testík pre vaše vzťahy...

  • Bonus pre vás na záver...

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Čo hovoria o knihe...

K Monikinej knihe sa pravidelne vraciam a stále v nej nájdem niečo nové. Keďže väčšinu svojho pracovného dňa strávim v uzavretých priestoroch, záleží mi na tom, aby som v nich pociťovala prirodzenú energiu a harmóniu. A v tomto mi jej kniha už niekoľkokrát veľmi pomohla. Je to praktická pomôcka ako svoj životný priestor správne využiť, zariadiť a ozdobiť. Vrele odporúčam každému, komu záleží na rozvíjaní vzťahov, láske a prosperite a kto chápe, že pravidlá Feng Shui sú skvelým prostriedkom k dosiahnutiu svojich cieľov. Monika je skutočná znalkyňa svojho oboru s vynikajúcimi výsledkami.
Marcela Galováwww.marcelagalova.sk
Práve som dočítala tvoj eBook a veľmi sa mi páčil. Super si to napísala a hneď idem upratať tú moju spálňu 🙂 Ešte sa poobzerám po akváriu do obývačky 🙂 Držím Ti palce, veľa, veľa úspechov J
Božena ForišekovaBalance management
Stiahli sme si váš ebook a so záujmom sme si ho prečítali. Je veľmi podnetný a zaujímavý, mnohé veci boli pre nás nové a prínosné. Obsah ebooku nám dáva inšpiráciu na riešenie a vylepšenie nielen spálne, ale aj ďalších priestorov v dome. S Vaším ebookom oboznámime, dcéru aj ďalších známych. Ďakujeme.
Anka a Ladislav