Jednoduchý vianočný obraz…

Takýto obraz vytvoríte rýchlo a jednoducho. Je to vskutku nenáročné tvorenie. Nepotrebujete k tomu žiadne mimoriadne nadanie, len trošku chuti vytvoriť niečo vlastnými rukami….

Tak pozrite, ako jednoducho to ide:

1. Pripravte si nejaký obrazový rám – môžete si kúpiť nový, alebo použiť rám z nejakého starého obrazu a upraviť si ho, napríklad farebne. Rám si vyberte tak, aby štýlovo zapadol do vašeho interiéru. Zaujímavý efekt dosiahnete kombináciou „starého a nového“, čiže starší, štýlový rám použijete v modernom interiéri.

2. Vianočné ozdoby – ja som si vybrala biele a strieborné vianočné gule, lebo ladili  so stromčekom. Môžu byť aj srdiečka, vločky, stromčeky a pod. Ďalej budete potrebovať nejakú stuhu, šnúrku, alebo špagátik  a hrubší konár, na ktorý to budete vešať.

Na vianočné gule natiahneme stuhy rôznych dĺžok, upravíme mašličku – prišijeme, aby pekne držala.

Na drevený konár zavesíme guličky tak, aby boli dĺžky pekne prestriedané a takto pripravený konár zavesíme na rám obrazu….

A už len obraz zavesíme  a hotovo…..

No a po Vianociach môžeme  „vnútro obrazu“ vymeniť a vytvoriť si opäť nový obraz na novú tému.

Prajem vám krásne vianočné tvorenie a ešte krajšie a pohodovejšie Vianočné sviatky v kruhu vašich najbližších.

A ak by ste radi darovali sebe alebo svojim blízkym nevšedný darček, tak darujte
Nový dizajn interiéru

Ing.arch. Monika Jakubcová

zdroj foto: archív autora

Monika Jakubcová
Som architektka a mojou vášňou aj profesiou je navrhovanie a zariaďovanie priestorov nielen na bývanie, ale hlavne pre šťastný život. Ukážem vám, ako prepojením západnej a východnej filozofie vytvoriť priestor , ktorý bude nielen krásny, ale vás bude aj podporovať a „dobíjať vám baterky“. Môj príbeh si prečítate tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.