Jesenná dekorácia rýchlo a jednoducho.

Rozmýšľate nad jesennou výzdobou vášho interiéru? Tak pozrite, aký jednoduchý jesenný obraz som si vytvorila ja. Používam k tomu prázdny rám obrazu, do ktorého aktuálne naaranžujem dekoráciu podľa ročného obdobia, alebo nejakej príležitosti, ktorú zavesím na suchý konár.


/ zdroj: autor/

Teraz je aktuálna  jesenná téma.

Tu je výber naozaj pestrý. Môžete použiť rôzne dekorácie, ktoré nám ponúka príroda – ako konáriky, farebné listy zo stromov, jesenné plody – ovocie, tekvičky a podobne. Alebo použiť kupované, či už skutočné, alebo „umelé“. A môžete ich navzájom aj skombinovať.


/zdroj: autor/

Ja som použila na obraz kupované dekorácie – listy, poháre na sviečku, stužky.


/zdroj: autor/

A už to stačí pekne povešať na konár, ten zavesiť na rám a obraz je hotový. Zavesíte na stenu, pridáte listy – ja som ich prilepila na obojstrannú pásku na rám a kamenný obklad.


/zdroj: autor/

Večer zapálite sviečky a jesenná romantika je zaručená:)


/zdroj: autor/


/zdroj: autor/

Ostatné dekorácie môžete použiť na stôl, poličky a podobne. Veľmi peknou a obľúbenou jesennou rastlinou je aj ERICA /vresovec/. Môžete si vybrať z viacerých druhov a farieb. Pekne pôsobí zasadená v rôznych atypických kvetináčoch.


/zdroj: autor/

A takto som využila ešte aj levanduľu:)


/zdroj: autor/

A na záver ešte zopár ďalších tipov na jednoduché jesenné dekorácie:


sviečka, list a šošovica…/zdroj: internet/


oriešky a chryzantéma…/zdroj: internet/


konáriky, farebné listy a tekvičky /zdroj: internet/

Tak a teraz šup do prírody nazbierať nejaký materiál a môžete sa pustiť do výzdoby. Prajem vám krásnu a tvorivú jeseň.

A ak by ste potrebovali poradiť s prestavbou, alebo s úpravami vášho interiéru, rada vám s tým pomôžem. Kontaktujte ma tu:

Monika Jakubcová

 

Monika Jakubcová
Som architektka a mojou vášňou aj profesiou je navrhovanie a zariaďovanie priestorov nielen na bývanie, ale hlavne pre šťastný život. Ukážem vám, ako prepojením západnej a východnej filozofie vytvoriť priestor , ktorý bude nielen krásny, ale vás bude aj podporovať a „dobíjať vám baterky“. Môj príbeh si prečítate tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.