Vianočné dekorácie rýchlo a jednoducho….

Vianoce sú pre väčšinu z nás tým najkrajším sviatkom v roku. V byte rozvoniavajú čerstvo upečené vianočné koláčiky, všetko je pekne vyupratované, vyzdobené vianočnými dekoráciami. Tešíme sa na Štedrý večer, na rodinnú pohodu, dni voľna a konečne  trošku toho leňošenia …. krásna predstava!

Koniec roku však býva aj dosť hektický a nie vždy sa nám podarí veci vybaviť tak, ako by sme chceli. Čas Adventu rýchlo uteká a my ešte potrebujeme dokúpiť nejaké darčeky, niečo doupratovať, vyzdobiť , upiecť…. Pre tých z vás, ktorí radi tvoríte, ale toho času veľa nemáte, som vytipovala zopár jednoduchých vianočných dekorácií – nezaberú veľa času, sú z ľahko dostupných materiálov a vyčaríte s nimi krásnu vianočnú výzdobu vo vašom interiéri.

Vianočné kytičky a vázičky“ – zopár konárikov, šišky – ktoré ste si nazbierali na víkendovej prechádzke, nejaké vianočné ozdoby, ktoré zavesíte na konáriky, rozložíte okolo vázy, alebo naaranžujete do misky… pridáte sviečky, vianočné svetielka a hotovo.

Jednoduché vianočné svietniky … a môžu byť aj voňavé…        

ŠKORICOVÉ SVIEČKY – Potrebujeme len sviečku, celú škoricu, gumičku, špagátik a nejaký podstavec – tanierik alebo podnos.

…alebo trochu čečiny, stuhu z vrecoviny, alebo inú, podľa štýlu, ktorý chceme dosiahnuť…

Na štedrovečerný stôl môžeme použiť takéto jednoduché a zároveň originálne svietniky z pohárov….

A ešte niečo na terasu, alebo balkón….

Tak vám prajem príjemné a pohodové  tvorenie a dekorovanie vášho  vianočného interiéru.

A ak by ste potrebovali nejakú radu, či pomoc pri zariaďovaní vašich priestorov, neváhajte ma kontaktovať tu.
Tiež sa môžete pridať ku nám na facebook a instagram.

Monika Jakubcová

/zdroj foto:  internet/

Monika Jakubcová
Som architektka a mojou vášňou aj profesiou je navrhovanie a zariaďovanie priestorov nielen na bývanie, ale hlavne pre šťastný život. Ukážem vám, ako prepojením západnej a východnej filozofie vytvoriť priestor , ktorý bude nielen krásny, ale vás bude aj podporovať a „dobíjať vám baterky“. Môj príbeh si prečítate tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.